KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16197019

nr 1619 7019

Akvarell

Elis Aidanpää, fjällmotiv. Signerad, daterad 64, akvarell, yttermått inklusive ram: 36x57 cm

Kondition: missfärgningar

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 13 maj 2024
kl 18:56:06

8/5 14:50:54 1      Vinnande bud